Skip to content Skip to footer

Sunrise Festival w Kołobrzegu - noclegi

Tylko 15 minut spacerem dzieli Hotel Mona Lisa w Kołobrzegu od miejsca, w którym organizowany jest jeden z największych w Europie festiwali muzyki elektronicznej – Sunrise Festival. Jeżeli planujesz wyjazd, nie zapomnij sprawdzić naszej oferty noclegowej i skorzystaj ze specjalnej oferty.

Zarezerwuj pobyt

Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj niezapomniany pobyt w Hotelu Mona Lisa

Zobacz pokoje

Sprawdź propozycję pokoi i apartamentów w Hotelu Mona Lisa

Sunrise Kołobrzeg - gdzie najlepiej przenocować?

Pamiętaj! Jeżeli będziesz planował  wyjazd na Sunrise Festival, przekonaj się, że Hotel Mona Lisa to doskonałe miejsce, by zregenerować się po każdym dniu festiwalu. Hotel jest położony bardzo blisko lotniska Kołobrzeg-Bagicz. Dzięki temu spokojnie dotrzesz spacerem na miejsce festiwalu.

Lokalizacja Hotelu Mona Lisa to nie jedyny argument, który przemawia za tym, że warto skorzystać z naszej propozycji podczas Sunrise Festival. Dla Gości mamy przygotowanych aż 250 miejsc noclegowych w pokojach od 1-osobowych, przez 2-3 osobowe po apartamenty dla większych rodzin. Wszystkie pokoje w Hotelu Mona Lisa są wyposażone w łazienki oraz telewizję satelitarną. Jeżeli będziesz chciał odpocząć od festiwalowego zgiełku, udostępnimy Ci sprzęt plażowy, byś razem z rodziną czy przyjaciółmi mógł cieszyć się słońcem, morzem i pisakiem na położonej równie blisko plaży.

Oto najlepsze miejsce na nocleg

Sunrise Festival w Kołobrzegu

 Impreza co roku przyciąga nawet ponad 100 tysięcy osób, które mogą brać udział w koncertach na sześciu scenach. Na festiwal Sunrise przyjeżdżają do Kołobrzegu co roku gwiazdy muzyki klubowej z całego świata, by dać popis swoich umiejętności w takich gatunkach muzycznych jak np. house i techno. O noclegi w Kołobrzegu jest wtedy trudno, warto więc już teraz sprawdzić ofertę kołobrzeskiego Hotelu Mona Lisa. 

Co roku koncertom towarzyszy szereg innych atrakcji. Uczestnicy mogą m.in. podziwiać pokazy pirotechniczne. Ten rozmach jest możliwy nie tylko dzięki sprawnej organizacji festiwalu, ale również jego lokalizacji – lotnisko Kołobrzeg-Bagicz w dzielnicy Podczele jest w stanie zapewnić komfortowe warunki festiwalu nawet dla tak ogromnej grupy Gości. Tutaj właśnie znajduje się Hotel Mona Lisa oferujący noclegi festiwalowe.

Kuchnia polska i dania wegetariańkie

Zadbamy również o to, byś nie zgłodniał. W Hotelu Mona Lisa razem z pysznymi śniadaniami znajdziesz również ofertę dań na kolejne pory dnia. Nasza restauracja serwuje m.in. dania kuchni polskiej. Proponujemy również posiłki wegetariańskie.

Sunrise Festival - Kołobrzeg

Sunrise Festiwal w Kołobrzegu od 2003 r. był organizowany w znajdującym się bliżej centrum miasta słynnym amfiteatrze. Popularność imprezy i rosnąca liczba Gości skłoniła jednak organizatorów do przeniesienia jej właśnie na lotnisko Kołobrzeg-Bagicz. To właściwie daje organizatorom nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji scenografii, pokazów i szeregu wydarzeń towarzyszących. 

Bardzo ciekawa jest sama historia tego miejsca – lotnisko jest bowiem częścią dzielnicy Podczele. W czasie II wojny światowej znajdowały się tutaj koszary wojskowe lotnictwa Luftwaffe, które korzystało właśnie z terenu lotniska. Po wojnie na lotnisku stacjonowało wojsko radzieckie. Ostatnie maszyny zostały wycofane z lotniska wraz z wycofaniem Rosjan w 1991 r. Również budynek Hotelu Mona Lisa pamięta czasy, gdy działało tu kasyno dla oficerów. Hotel – chociaż gruntownie odrestaurowany – wciąż przypomina elementami wystroju o swojej historii.

 

Sunrise Kołobrzeg – nie tylko nocleg

Goście, którzy w lipcowy weekend przyjadą na Sunrise Festival i zatrzymają się w Hotelu Mona Lisa, będą również mogli skorzystać nie tylko z noclegu, ale także z dostępu do strefy SPA & Wellness. Basen, hydromasaż, bicze wodne – to wszystko będzie czekać na osoby, które znajdą chwilę na relaks, np. przed wyjściem na kolejne koncerty. Nie zapominajcie również o propozycjach Hotelu Mona Lisa w strefie „Sztuka Piękna”. Można w niej skorzystać z masaży, np. gorącymi kamieniami czy olejem kokosowym.

Atrakcje dla wielbicieli natury

Jeżeli będziesz chciał chociaż na chwilę odetchnąć od festiwalowej muzyki, proponujemy Ci spacer do, położonego również bardzo blisko Hotelu Mona Lisa, Ekoparku Wschodniego. To obszar bagien i torfowisk, po którym można spacerować siecią kładek, a jedyne dźwięki, które tu usłyszysz, to śpiew żyjących pod ochroną ptaków.

Przeżyj niezapomniane chwile w
Hotelu Mona Lisa strefie SPA & Wellness  otoczeniu natury

Atrakcje

Udany wyjazd integracyjny to coś więcej niż tylko sam pobyt w hotelu. Dlatego w naszym pakiecie znaleźć można różnego rodzaju atrakcje, które zaspokoją gusta zarówno wielbicieli adrenaliny, jak i miłośników spokojnego wypoczynku. Poniżej prezentujemy kilka polecanych aktywności.