Skip to content Skip to footer

Nadmorski Park Kultury

Atrakcje latem w okolicy Hotelu Mona Lisa

Zarezerwuj pobyt

Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj niezapomniany pobyt w Hotelu Mona Lisa

Zobacz pokoje

Sprawdź propozycję pokoi i apartamentów w Hotelu Mona Lisa

Oto najlepsze miejsce na nocleg

Miasteczko festiwalowe

Mamy wyjątkowe zaproszenie dla fanów dobrej muzyki! Nieopodal hotelu Mona Lisa Wellness&Spa w Kołobrzegu powstaje wyjątkowe miasteczko festiwalowe – Nadmorski Park Kultury. Przedstawiamy kalendarz imprez, które będą tam organizowane i zapraszamy do rezerwacji pobytu w hotelu. 

Znajdujący się w Kołobrzegu-Podczelu Nadmorski Park Kultury to teren oddalony o kilkaset metrów od hotelu Mona Lisa. Dzięki temu nasz obiekt będzie idealną bazą wypadową dla uczestników koncertów i innych wydarzeń organizowanych na terenie parku. Krótki spacer wystarczy, aby przenieść się do miasteczka festiwalowego lub – po atrakcjach – wrócić do spokojnego i komfortowego hotelu. Zapraszamy!

Popularne imprezy w okolicy Hotelu Mona Lisa

  •  Sunrise Festival
  •  Sun Festival

Połącz lipcowy wypoczynek nad morzem z wyjątkowymi atrakcjami! Nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś zarezerwuj pobyt
w hotelu Mona Lisa Wellness&Spa! 

Przeżyj niezapomniane chwile w
Hotelu Mona Lisa strefie SPA & Wellness  otoczeniu natury

Atrakcje

Udany wyjazd integracyjny to coś więcej niż tylko sam pobyt w hotelu. Dlatego w naszym pakiecie znaleźć można różnego rodzaju atrakcje, które zaspokoją gusta zarówno wielbicieli adrenaliny, jak i miłośników spokojnego wypoczynku. Poniżej prezentujemy kilka polecanych aktywności.