Mona Lisa Wellness & SPA

Hotel Kołobrzeg - propozycja dla aktywnych

Kołobrzeg-Podczele to położone na wschód od centrum Kołobrzegu zaciszne osiedle, z którego tylko kilka kroków dzieli spacerowiczów od dzikiej plaży i Ekoparku Wschodniego. Właśnie w tej urokliwej okolicy mieści się Hotel Mona Lisa.

Takie położenie naszego hotelu w Kołobrzegu gwarantuje szereg atrakcji dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Hotel Mona Lisa leży tuż przy bardzo atrakcyjnej widokowo trasie rowerowej (R-10), którą możecie dotrzeć np. do latarni morskiej w Niechorzu. Po drodze będziecie mieli okazję podziwiać siedliska ptaków, a także pokonać część trasy ścieżką nad samym brzegiem morza. Hotel w Kołobrzegu Mona Lisa to doskonała baza do takiej wycieczki dla całej rodziny.

Jeżeli preferujesz bieganie lub długie spacery, również nie możesz ominąć przepięknego zakątka Polski, do którego cię zapraszamy. Znajdziesz tu nadmorski spokój i będziesz mógł odetchnąć pełną piersią. Doskonałą propozycją na wycieczki jest kołobrzeski Ekopark Wschodni – to rozciągający się nieopodal naszego hotelu na ok. 380 ha obszar bagien i torfowisk, które zapewniają miejsce do życia pod ochroną dla kilkudziesięciu gatunków ptaków, gadów i płazów. Po Ekoparku Wschodnim można poruszać się dzięki sieci kładek. Można tu też odpocząć pod specjalnie przygotowanymi do tego celu wiatami.

Oferujemy Państwu 99 stylowo urządzonych jedno i dwu osobowych pokoi, a także pokoje i apartamenty rodzinne.
Show on the map