Mona Lisa Wellness & SPA
A lazy image

Sunrise Festival 2021 w Kołobrzegu

Oto najlepsze miejsce na nocleg

Tylko 15 minut spacerem dzieli Hotel Mona Lisa w Kołobrzegu od miejsca, w którym organizowany jest jeden z największych w Europie festiwali muzyki elektronicznej - Sunrise Festival. Jeżeli planujesz wyjazd w 2021 roku czy w 2022, nie zapomnij sprawdzić naszej oferty noclegowej i skorzystaj ze specjalnej oferty.

Sunrise Festival rozpocznie się w roku 2021 w piątek 23 lipca i potrwa do niedzieli 25 lipca. Impreza co roku przyciąga nawet ponad 100 tysięcy osób, które mogą brać udział w koncertach na sześciu scenach. Na festiwal Sunrise przyjeżdżają do Kołobrzegu co roku gwiazdy muzyki klubowej z całego świata, by dać popis swoich umiejętności w takich gatunkach muzycznych jak np. house i techno. O noclegi w Kołobrzegu jest wtedy trudno, warto więc już teraz sprawdzić ofertę kołobrzeskiego Hotelu Mona Lisa.

photo alt text

Na stronie organizatora możemy przeczytać, że w 2021 roku na festiwal Sunrise do Kołobrzegu przyjedzie m.in. David Guetta, który od lat utrzymuje się na szczytach najważniejszych list przebojów. Wśród zapowiadanych gwiazd jest również holenderski artysta Brennan Heart. Wykonawcy mieli pojawić się na festiwalu już w ubiegłym roku. Jednak wówczas z powodu pandemii impreza została przełożona na lipiec 2021 roku.

photo alt text

Co roku koncertom towarzyszy szereg innych atrakcji. Uczestnicy mogą m.in. podziwiać pokazy pirotechniczne. Ten rozmach jest możliwy nie tylko dzięki sprawnej organizacji festiwalu, ale również jego lokalizacji – lotnisko Kołobrzeg-Bagicz w dzielnicy Podczele jest w stanie zapewnić komfortowe warunki festiwalu nawet dla tak ogromnej grupy gości. Tutaj właśnie znajduje się Hotel Mona Lisa oferujący noclegi festiwalowe.

Gdzie najlepiej przenocować?

Pamiętaj! Jeżeli będziesz planował w 2021 lub 2022 roku wyjazd naSunrise Festival, przekonaj się, że Hotel Mona Lisa to doskonałe miejsce, by zregenerować się po każdym dniu festiwalu. Hotel jest położony bardzo blisko lotniska Kołobrzeg-Bagicz. Dzięki temu spokojnie dotrzesz spacerem na miejsce festiwalu.

photo alt text

Lokalizacja Hotelu Mona Lisa to nie jedyny argument, który przemawia za tym, że warto skorzystać z naszej propozycji podczas Sunrise Festival 2021. Dla gości mamy przygotowanych aż 250 miejsc noclegowych w pokojach od 1-osobowych, przez 2-3 osobowe po apartamenty dla większych rodzin. Wszystkie pokoje w Hotelu Mona Lisa są wyposażone w łazienki oraz telewizję satelitarną. Jeżeli będziesz chciał odpocząć od festiwalowego zgiełku, udostępnimy ci sprzęt plażowy, byś razem z rodziną czy przyjaciółmi mógł cieszyć się słońcem, morzem i pisakiem na położonej równie blisko plaży.

Zadbamy również o to, byś nie zgłodniał. W Hotelu Mona Lisa razem z pysznymi śniadaniami znajdziesz również ofertę dań na kolejne pory dnia. Nasza restauracja serwuje m.in. dania kuchni polskiej. Proponujemy również posiłki wegetariańskie.

Atrakcje w pobliżu miejsc noclegowych w Hotelu Mona Lisa

Sunrise Festiwal w Kołobrzegu od 2003 r. był organizowany w znajdującym się bliżej centrum miasta słynnym amfiteatrze. Popularność imprezy i rosnąca liczba gości skłoniła jednak organizatorów do przeniesienia jej właśnie na lotnisko Kołobrzeg-Bagicz. To właściwie daje organizatorom nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji scenografii, pokazów i szeregu wydarzeń towarzyszących.

photo alt text

Bardzo ciekawa jest sama historia tego miejsca – lotnisko jest bowiem częścią dzielnicy Podczele. W czasie II wojny światowej znajdowały się tutaj koszary wojskowe lotnictwa Luftwaffe, które korzystało właśnie z terenu lotniska. Po wojnie na lotnisku stacjonowało wojsko radzieckie. Ostatnie maszyny zostały wycofane z lotniska wraz z wycofaniem Rosjan w 1991 r. Również budynek Hotelu Mona Lisa pamięta czasy, gdy działało tu kasyno dla oficerów. Hotel – chociaż gruntownie odrestaurowany – wciąż przypomina elementami wystroju o swojej historii.

photo alt text

Jeżeli będziesz chciał chociaż na chwilę odetchnąć od festiwalowej muzyki, proponujemy ci spacer do, położonego również bardzo blisko Hotelu Mona Lisa, Ekoparku Wschodniego. To obszar bagien i torfowisk, po którym można spacerować siecią kładek, a jedyne dźwięki, które tu usłyszysz, to śpiew żyjących pod ochroną ptaków.

Z naszego hotelu bez problemu dostaniesz się również do centrum Kołobrzegu. Warto m.in. wybrać się tam, by odwiedzić wspomniany już amfiteatr. Samochodem lub komunikacją miejską dostaniesz się tam z hotelu zaledwie w kilkanaście minut.

photo alt text

Nie zapomnij odwiedzić hotelowego SPA

Goście, którzy w lipcowy weekend przyjadą na Sunrise Festival i zatrzymają się w Hotelu Mona Lisa, będą również mogli skorzystać nie tylko z noclegu, ale także z dostępu do strefy SPA & Wellness. Basen, jacuzzi, bicze wodne – to wszystko będzie czekać na osoby, które znajdą chwilę na relaks, np. przed wyjściem na kolejne koncerty. Nie zapominajcie również o propozycjach Hotelu Mona Lisa w strefie „Sztuka Piękna”. Można w niej skorzystać z masaży, np. gorącymi kamieniami czy olejem kokosowym.

Zapewnimy tobie oraz bliskim najlepsze warunki, byście mogli cieszyć się Sunrise Festival 2021 oraz urokami Kołobrzegu. By zdążyć wziąć udział w festiwalu, a do tego skorzystać ze wszystkich innych atrakcji, warto rozważyć przedłużenie weekendu np. o czwartek i poniedziałek.

We offer 99 stylish single and double rooms, as well as family rooms and apartments.
Show on the map