Poznaj
Hotel Mona Lisa

Idealne miejsce wypoczynku dla
par i rodzin aktywnych  miłośników przyrody poszukujących spokoju

MonaLisa Medical Wellness & Spa to hotel położony przy pięknej, spokojnej plaży z wygodnym dojazdem do centrum Kołobrzegu

O Hotelu

Mona Lisa to nowoczesny obiekt hotelowy, mieszczący się w przedwojennym kasynie oficerów lotnictwa wojskowego. W hotelu zachowano wiele elementów historycznego wystroju, co w połączeniu z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem pokoi tworzy wyjątkowy klimat.
Bogata historia widoczna w architekturze obiektu oraz dogodna lokalizacja we wschodniej części Kołobrzegu, z dala od zgiełku centrum miasta, zapewnia gościom hotelu niezapomnianą atmosferę podczas wypoczynku.

Komfort

Obiekt hotelowy posiada 250 miejsc noclegowych, w stylowo i komfortowo urządzonych pokojach i apartamentach. Oferujemy m.in. 4-osobowe pokoje rodzinne

Nastrój

Przestronna restauracja z kominkiem oferuje smaczną, domową kuchnię. Stylowa kawiarnia i duża oranżeria z wyjściem na zewnętrzny taras umilają wypoczynek.

Wodny relaks i SPA

Hotelowy basen wyposażony w jacuzzi, bicze wodne, relaksujący wodospad i inne atrakcje, to świetne miejsce dla rodzinnego relaksu. Kompleksowa pielęgnacja zdrowia i urody możliwa jest dzięki imponującej bazie obejmującej m.in. sauny, gabinet kosmetyczny z ofertą beauty, centrum odnowy biologicznej.

Aktywny wypoczynek

Na Gości Mona Lisy czeka złocista kołobrzeska plaża, malownicze tereny zielone oraz zdrowy nadmorski klimat sprzyjające aktywnym formom wypoczynku i rekreacji. Teren hotelu bezpośrednio przylega do obszarów malowniczego Ekoparku Wschodniego NATURA 2000. Biegnie tu jedna z najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce. W ciągu 15-minutowej przejażdżki do centrum Kołobrzegu można podziwiać dzikie torfowiska, wydmy, las nadmorski, rzadkie okazy fauny i flory.

Zarezerwuj pobyt w Hotelu Mona Lisa

Zarezerwuj bezpośrednio w najlepszej cenie!

Wypełnij formularz poniżej albo skontaktuj się z nami telefonicznie:

Ceny