Zaplanuj

Wielkanoc 2021 nad morzem

Zapraszamy do Kołobrzegu

Czekają na Ciebie
nocleg w pokoju dwuosobowym Komfort lub Standard pełne wyżywienie i świąteczne menu hotelowe spa

Szukasz pomysłu na niezapomniane święta? Hotel Mona Lisa w Kołobrzegu zaprasza na wyjątkową Wielkanoc 2021!

W naszej ofercie znajdziesz m.in. specjalnie przygotowane wykwintne menu świąteczne.

Goście korzystający z pakietu świątecznego mogą dodatkowo zrelaksować się podczas zabiegu parafinowego na dłonie „Sztuka Piękna”. Zarezerwuj pobyt już dziś!

Pakiet Wielkanocny w hotelu Mona Lisa obejmuje:

*według rozporządzenia GIS

Ceny

Pokój dwuosobowy Standard

1599 zł
  • Dodatkowa/ doba - 399 zł
  • Dodatkowa osoba w pokoju 3,4,5,6-osobowym 199 zł/doba

Pokój dwuosobowy Komfort

1799 zł
  • Dodatkowa/ doba - 399 zł
  • Dodatkowa osoba w pokoju 3,4,5,6-osobowym 199 zł/doba

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej, która wynosi 4,40 zł za osobę za dobę.

Hotel Mona Lisa w Kołobrzegu

Nasz obiekt hotelowy to znakomite miejsce do stworzenia wyjątkowej, świątecznej atmosfery. Mona Lisa mieści się w przedwojennym kasynie oficerów lotnictwa wojskowego, a w budynku zachowano wiele elementów historycznego wystroju, co w połączeniu z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem pokoi tworzy wyjątkowy klimat. Z sali restauracyjnej roztacza się niezapomniany widok na Ekopark Wschodni, a do kawiarni przylega zewnętrzny taras oraz ogród graniczący z parkiem. Przyjedź i przekonaj się!

Święta wielkanocne w pięknym nadmorskim kurorcie

Ponieważ Wielkanoc to święto ruchome, jego data (w zależności od roku) przypada najwcześniej 22 marca, a najpóźniej 25 kwietnia. W 2021 roku Niedziela Wielkanocna będzie 4 kwietnia. Wolnym dniem będzie Poniedziałek Wielkanocny – 5 kwietnia, co daje znakomitą okazję do przedłużonego wypoczynku.

Święta wypadające na początku kwietnia to też idealny moment na połączenie odpoczynku w gronie najbliższych z regeneracją organizmu po zimie. Dlatego do naszego pakietu wielkanocnego dodaliśmy zabieg na dłonie, a dodatkowo goście mogą korzystać z szerokiej oferty strefy spa i wellness, w której czekają m.in. sauny, gabinet kosmetyczny z ofertą beauty oraz profesjonalne centrum odnowy biologicznej.

Wielkanoc nad morzem. Przywitaj wiosnę w pięknym otoczeniu

Hotel Mona Lisa w Kołobrzegu zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój oraz poszukują relaksu w otoczeniu pięknej natury. Obiekt znajduje się w dzielnicy Podczele, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu dzikiego ptactwa (obszar Natura 2000).

Naszym niewątpliwym atutem jest też pobliska piękna, piaszczysta, szeroka i spokojna plaża, doskonała zarówno do krótkich, jak i bardzo długich spacerów. Tuż za plażą znajdują się słone bagna wchodzące w skład obszaru ekologicznego Ekopark Wschodni. Na naszych gości czekają dzikie torfowiska, wydmy i las nadmorski.  Wiosenne spacery w takim otoczeniu to sama przyjemność.

Wielkanoc 2021 dla aktywnych. Morze, plaża i wiele więcej

Nasza oferta skierowana jest m.in. do osób lubiących aktywny wypoczynek. Na gości hotelu czeka basen wyposażony w jacuzzi, bicze wodne, relaksujący wodospad i inne atrakcje. W pobliżu natomiast znajduje się malownicza ścieżka rowerowa, którą można dojechać do centrum Kołobrzegu podziwiając po drodze malownicze morskie krajobrazy. Wiele ciekawych tras znajdą też dla siebie wielbiciele biegania i nordic walking. A wieczorem, po aktywnym dniu, zapraszamy do strefy spa & wellness.

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na świąteczny wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi, liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja i cenisz sobie różnego rodzaju aktywności, nie czekaj! Zarezerwuj już dziś pakiet wielkanocny w hotelu Mona Lisa w Kołobrzegu i przywitaj wiosnę z uśmiechem oraz energią.