Mona Lisa Wellness & SPA

Wyjazd integracyjny dla firm

Szukasz miejsca na ciekawy wyjazd integracyjny dla pracowników? A może chcesz zorganizować niezapomniany pobyt dla większej grupy osób? Poznaj ofertę hotelu Mona Lisa Wellness & Spa w Kołobrzegu - Podczelu.

Zapewniamy nocleg w komfortowych, stylowo urządzonych pokojach różnej wielkości, oferujemy także poczęstunek w znakomitej restauracji. Na naszych gości czeka strefa spa/wellness z bogatą ofertą zabiegów beauty

Znakomita lokalizacja blisko morza oraz w sąsiedztwie zielonych terenów Natura 2000 sprawiają, że hotel Mona Lisa jest też idealnym miejscem dla osób lubiących wypoczynek i aktywności na świeżym powietrzu. Poznaj naszą ofertę specjalną wyjazdów integracyjnych i zarezerwuj pobyt z niecodziennymi atrakcjami, takimi jak np. loty widokowe nad Bałtykiem.

Pobyt w hotelu:
X, I, II, III, IV - 170,00 zł / osoba z HB lub 120 zł / osoba ze śniad.
XI, XII - 150,00 zł / osoba z HB lub 100 zł / osoba ze śniad.
V, VI, IX - 190,00 zł / osoba z HB lub 150 zł / osoba ze śniad.

nocleg w pokojach 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowych
dopłata do pokoju jednoosobowego 50,00 zł

Cena zawiera:

  • noclegi w komfortowych pokojach,
  • wyśmienite śniadania w formie bufetu szwedzkiego z live cooking,
  • w opcji HB bogate obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego ze świeżo wypiekaną pizzą,
  • korzystanie ze strefy spa - basen, sauna i jacuzzi,
  • możliwość gry w bilarda.

  • Uroczysta kolacja z wieczorkiem tanecznym w godz. 20:00 - 1:00 Oprawę muzyczną zapewnia duet Zbigniew Komorowski i Jola Tubielewicz, znana z występów w muzycznych programach telewizyjnych, takich jak "Szansa na Sukces" oraz "Must Be The Music".
  • Kolacja w formie grilla
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek, z grzanym winem lub piwem

Udany wyjazd integracyjny to coś więcej niż tylko sam pobyt w hotelu. Dlatego w naszym pakiecie znaleźć można różnego rodzaju atrakcje, które zaspokoją gusta zarówno wielbicieli adrenaliny, jak i miłośników spokojnego wypoczynku. Poniżej prezentujemy kilka polecanych aktywności.

U nas możesz spełnić swoje marzenie! Znajdujące się w pobliżu lotnisko oferuje loty widokowe i ekstremalne. Wzbij się w przestworza pod okiem doświadczonych pilotów. Kołobrzeg oraz okolice widziane z innej perspektywy zrobią ogromne wrażenie, a lot nad morzem o zachodzie słońca jest niesamowitym przeżyciem.

Odjazd zaplanowany będzie spod hotelu, a trasa wycieczki poprowadzi przez centrum Kołobrzegu z przystankiem w porcie, gdzie zaplanować można spacer w okolicach latarni i promenadą do molo.

Okolicę hotelu stanowi Ekopark Wschodni. Jest to cenny obszar ze względu na walory krajobrazowe, faunistyczne i florystyczne. Obszar znajduje się w wykazie ostoi ptaków europejskiej sieci obszarów chronionych. Odnotowano tu występowanie około 80 gatunków ptaków. Teren Ekoparku Wschodniego jest żerowiskiem na trasie wędrówek ptaków brodzących blaszkodziobych i siewkowych. Stanowi również ostoję dla płazów bezogonowych, które na tym terenie znajdują enklawy dogodne dla rozrodu. Łabędzie nieme budują tu swoje gniazda. Przez Ekopark przechodzi ścieżka rowerowa, którą warto wybrać się na przejażdżkę. Dojechać można nią m.in. do Ustronia Morskiego, Gąsek czy Mielna, a w drugą stronę do Grzybowa, Dźwirzyna czy Mrzeżyna. Jest to część międzynarodowej drogi rowerowej R10.

Kompleks ogrodów tematycznych tworzony od ponad 25 lat. To blisko 30 oddzielnych ogrodów rozciągających się na obszarze ponad 4 ha. Znajdują się tam m.in. ogród skalny, japoński, angielski czy francuski. Ogrody można odwiedzać przez cały rok. Na terenie ogrodów znajduje się wieża widokowa oraz największy w Polsce labirynt grabowy.

Show on the map